Sedat Peker notları arasına ‘Suriye’ye giden silahları’ yazdı: Mesaj Erdoğan’a mı?

Sedat Peker’in açıklamaları dikat çekmeye devam ediyor. YouTube’dan konuşmaya devam eden Peker, not kağıdındaki ‘Suriye giden silahlar’ başlığı dikkat çekiyor.

Peker, notları arasında Serdar Ekşi diye birini de şahit gösteriyor. Organize suç örgütü liderinin AKP iktidarı tarafından Suriye’ye silah gönderilme meselesinde kullanıldığı belirtiliyor. Peker’in bu yolla AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a da direk mesaj verdiği belirtiliyor.

Sedat Peker, 2018-2019’d Suriye’ye büyük bir reklamla gönderdiği ve Özgür Suriye Ordusu’na gittiği belirtilen çelik yelek ve arazi araçları ile gündeme gelmişti.

İçişleri Bakanlığı yeni anlamış: “Organize suça yönelik faaliyetleri tespit edilmiştir”

Erdoğan, Peker ile bir programda böyle samimi görüntü vermişti

Adem Yavuz Arslan Nöbetçi Editör’de 10 Mayıs 2021 Pazartesi gündemini değerlendiriyor.
Sedat Peker’in ifşaatları gündemdeki yerini koruyor. Peker’in notlarında yer alan Suriye’ye giden silahlar mesajının satır aralarını analiz eden Adem Yavuz Arslan, suç örgütü liderinin hala AKP içinden beslendiği bilgisini paylaştı.

Jandarma Komutanı Arif Çetin’in her gün bir mafya lideriyle fotoğrafları çıkmaya devam ediyor. Peker’i savunan açıklama yapan Arif Çetin’in kim olduğunu gündeme getiren Arslan, cezaevlerinde ölüme terk edilen mahkumların dramına da dikkat çekiyor.


SEDAT PEKER KİMLE NEYİN KAVGASINDA ? NEREYE KOŞUYOR ?

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in videoları Türkiye gündemini alt üst etti. Özellikle Mehmet Ağar ve Serhat Albayrak üzerinden Pelikan yapılanmasını hedef alan Peker yakın tarihe dair yakası açılmadık bilgiler de paylaştı.

Peki ama Peker ne yapıyor ? kiminle neyin kavgasında ? Erdoğan’a sempatik mesajlar vererek ne yapmaya çalışıyor ? AKP ile girdiği ilişkilerin sadece ‘ucunu göstererek’ neyin pazarlığını yapıyor ? Mehmet Ağar ile rant kavgasında mı yoksa bu başka bir mücadelenin yansıması mı ? Suriye’ye götürülen silahlarla ilgili neler anlataacak ? Ağar polisliği nedir ?

Sedat Peker’in videolarına dair bugüne kadar herkes çok şey söyledi.

Ancak bu videoda farklı bir isim, KHK’li istihbaratçı Mesut Yılmaz ile konuşuyor, kendisi İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube müdür Yardımcısıydı ve olaylara çok farklı cephelerden baktı. Mutlaka izleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir