EŞKIYA ÇETESİ VE FETÖ FİTNESİ – TÜRKİYEYİ BİR EŞKİYA ÇETESİ REHİN ALDI !Eşkıya çetesinin FETÖ yalanına inanan ve savunanlar eşkıyanın ihanetine ORTAKTIR !

Önce bu eşkıya çetesini tarif edeyim:

Hatırlayacağınız gibi 2013 yılında devletin güvenliğinden sorumlu kadrolar KAPI gibi delillere dayanarak düzenlediği 17/25 aralık operasyonlarıyla birlikte devletin kılcallarına sızmış olan ve ülkeyi hortumlayan bu eşkıya çetesi desifre olmuştu.
Deşifre olunca önce PARALEEEL yaygarası kopardılar, sonra FETÖ yaygarası başladı, bu yaygara ile pisliklerinin üzerini örtmeyi, adres şaşırtıp önlerindeki engelleri kaldırmayı amaçladılar.

Hergün defalarca FETÖ-FETÖ-FETÖ-FETÖ-FETÖ-FETÖ…

Neticede Türkiye tamamen bu eşkıya çetesinin kontrolüne geçti ve bunu FETÖ yalanıyla yaptılar…

FETÖ palavrasıyla devlet kurumlarına fitne sokturlar, orduya çöktüler, yargıya çöktüler, emniyeti sıfırladılar, adaleti katlettiler, devletin altını üstüne getirdiler, hakikati duyuran gazetecileri tutukladılar, ve bagımsız hür medyayı susturdular…

FETÖ iftirasıyla 150 bin memuru işten attılar, binlerce askeri, savcıyı, hakimi, polisi, işadamını, ögretmeni, kadin, hamile, çoluk, çocuk demeden onbinlerce masum insanı hapse attılar, mallarını mülklerini gasp ettiler, bulamadıklarının eşlerini akrabalarını tutuklayıp rehin aldılar, işkence ettiler, ediyorlar, savunma hakkı verilmiyor…

Dikkat ederseniz FETÖ yalanıyla tutuklananların hep aklı başında, okumuş, kültürlü, degerlerine bağlı vatansever insanlar olduklarını göreceksiniz ve bir ortak özellikleri daha var: suç işlediklerine dair hiçbir delil yok.

Tutuklananların 20 bini tesettürlü bayan, milli şef döneminde camileri ahırlara çeviren dinsiz komite bayram ediyor, TC tarihini geçtim, 1000 yıllık Türk-islam tarihinde yok böyle bir olay.
En ufak bir eleştiri yapanları, işlerine gelmeyen herkesi FETÖ çuvalına atıyorlar, devleti ve milleti FETÖ yalanıyla bölüp parçaladılar, akrabalar, arkadaşlar birbirine düşman oldu…

Dolayısıyla kim bu yalan kavramı bir kesimi suçlama niyetiyle ağzına alıyor, bu yalana inanıyor veya sahipleniyorsa bu eşkıyanın tüm ihanetlerine ortaktır !

Not:
Abartıyorsun, yalan söylüyorsun diyenlere tüm bu yazdıklarımı ispat edebilirim !!!

Havuzun yalanlarıyla beslenenler bu yazdıklarıma bir anlam vermezler, çünkü onlar için yılan kendilerine dokunmadıgı sürece herşey güllük güllistanlık, herşey iyiye gidiyor, türkiye büyüyor, ekonomi gelişiyor… tıpkı kuzey korelilerin dünya futbol sampıyonu olduklarına inandıkları gibi inanıyorlar bu masallara.

———————————————

“Küfrün takiyyesi irtica kelimesiydi, nifakınki FETÖ’dür. İlkinden çok çekti dindarlar. Uyanmazlarsa ikincisinden daha çok çekecekler.”

Türkiye’nin ve Türkiyedeki dindarların hatta farklı düşünen herkesin başına çorap FETÖ kelimesiyle örüldü ve örülmeğe devam ediliyor. Ülkeye giydirilen bu deli gömleğinden sıyrılmanın yolu bu alçak yalana hayır demekle başlar. Türkiye’de adaletin, insanlığın, barışın ve kardeşliğin bayrağı bu yalanla indirildi, bu bayrağın kaldırılması buradan olacaktır. O güne kadar “yevm ül beter” gün günden kötü olacak. Bu işin lamı cim bu kardeşim. Kimse kendisini aldatmasın.

Bu mertçe ve dürüstçe dile getirilmediği müddetçe bütün söylenenler fanteziden ve “gaz almak”tan öteye geçmez
BİR ŞEY KAYBEDİLDİĞİ YERDE ARANIR VE BİR BAYRAK DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir